دسته‌ها
اخبار

کارگاه تخصصی کشف شور و اشتیاق درونی – بهمن و اسفند ۹۹ | از سایت سولو

اولین کارگاه جانبی دستورنامه سولو در بهمن ۹۹ با موضوع کشف شور و اشتیاق درونی با راهبری دکتر بهنود الله‌وردی برگزار می‌شود.

اولین کارگاه جانبی دستورنامه سولو در بهمن ۹۹ با موضوع کشف شور و اشتیاق درونی با راهبری دکتر بهنود الله‌وردی برگزار می‌شود.
این مطلب را برای سایت دستورنامه پرسونال برندینگ سولو نوشتم. پیشنهاد می‌کنم نسخه به‌روز آن را در لینک زیر بخوانید: کارگاه تخصصی کشف شور و اشتیاق درونی

کارگاه‌های کشف شور و اشتیاق درونی با راهبری دکتر بهنود الله‌وردی نیک در بهمن و اسفند ۹۹ در قالب کارگاه‌های ۸ساعته شامل ۲جلسه ۴ساعته برگزار خواهد شد. در این کارگاه‌ها، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت تخصصی با تکنیک‌های علمی کشف شور و اشتیاق درونی یا Passion خود آشنا شوند یا مهارت‌های خود را در این زمینه افزایش دهند.

ثبت نام در این کارگاه‌ها برای عموم آزاد است.

اشتیاق درونی یا Passion همان چیزی است که مخاطبان پرسونال برندها را شیفته خود می‌کند. چرا که نیروی محرکه هر برند شخصی برای رسیدن به موفقیت و محقق کردن اهداف دشوار، همین اشتیاق درونی است، و این چیزی است که همه افراد حرفه‌ای برای کنار گذاشتن تعلل کاری و تصمیم‌گیری برای اقدام نیاز دارند.

پکیج‌های مختلف سولو با کارگاه‌های جانبی همراه هستند. اعضای باشگاه سولو به تناسب بسته انتخابی خود می‌توانند از طریق اعتبار باشگاه خود یا پرداخت هزینه کارگاه‌ها در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

برای رزرو، ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۲۲۲۳۳۴۰۳

این کارگاه با همکاری آکادمی تجربه ماتریس برگزار می‌شود.

سفر به اعماق من برای کشف اشتیاق درونی

نوشته‌شده در سایت دستورنامه پرسونال برندینگ سولو.

نوشته‌های مرتبط: